Në Prishtinë është vrarë një polic i Kosovës f (foto nga vendi i ngjarjes)

0

Në lagjen Mati 1, ka patur të shtëna armësh, ku ka mbetur i vrarë një polic.

Policia e Kosovës ka marrë informatën se në rrugën “Isa Kastrati” te Mileniumi i Tretë në lagjen ‘Mati 1’ të Prishtinës para pak çastesh ka pasur të shtëna armësh.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga ty është konfirmuar se gjendet një person pa shenja jete.

Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës Daut Hoxha.

Mësohet se viktima është Shemsi Gashi,61 vjeçar, oficer hetues për krime ekonomike e korrupsion.
. Në vazhdim fotot nga vendi i ngjarjes  të bëra nga gazetarja e RTK-së Gentiana Begolli -Pustina, e cila ka qëlluar në vendin e ngjarjes.

20150325091414204

20150325091438152

 

 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here