Në Mirovicë qeni futet në fushë dhe e shpërthen topin

0

Sfida mes Trepçës dhe Trepçës ’89 solli një ngjarje tejet qesharake.

Një qen është futur në fushën e lojës në sfidën derbi të Mitrovicës mes Trepҫës dhe Trepҫës ’89.

Qeni madje kapi një top me dhëmbë para shikuesve, duke dhuruar spektakël.

’89-shi triumfoi në këtë sfidë 3:1.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here