Në Landovicë arrestohet shtetasi i Shqipërisë, kishte me vete 30 kilogramë drogë

0

Mbrëmë në Landovicë të Prizrenit është arrestuar një shtetas i Shqipërisë pasi që gjatë kontrollimit të veturës së tij i janë gjetur dhe konfiskuar rreth 30 kg substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit vetura dhe 300 euro para të gatshme janë sekuestruar, ndërsa i dyshuar është dërguar në mbajtje.  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here