Në kërkim të gazit: Policia e Kosovës po kontrollon tavolinat e deputetëve në sallën e Kuvendit

0

Policia ka hyrë në ambientet e Kuvendit dhe po kontrollon tavolinat e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje në kërkim të gazit lotsjellës.

Vetëm disa minuta më herët policia arrestoi 5 deputetë të kësaj lëvizje, pastroi sallën ku mbahen seancat, dhe tani gjithçka po kontrollohet nga efektivat e policisë në tentim të gjetjes së gazit lotsjellës. / PortaliOnline

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here