Në Kaçanik digjet fabrika e Silcaporit, dëmi shumë i madh

0

Në Kaçanik dje është raportuar se Fabrika e Silcapor-it është kapluar nga zjarri. Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin. Policia nuk ka raportuar për të lënduar. Sipas pronarit të fabrikës vlera e dëmit të shkaktuar është shumë e madhe. Njësiti përkatës policor është duke e hetuar rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here