Në Gjenevë shqiptarët po protestojnë kundër dhunës dhe terrorit të Kumanovës

0

Para selisë së OKB-së në Gjenevë janë grumbulluar qindra shqiptarë nga e gjithë Zvicra për të protestuar kundër dhunës që u ushtrua ditë më pare në Kumanovë.

Protesta po mbahet me moton “STOP DHUNËS DHE TERRORIT SHTETËROR NË KUMANOVË”. /Zhurnal

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here