“Në familjen ku festat kombëtare e fetare kanë kuptimin e plotë”

0

Hoxha Osman Musliu e ka vizituar familjen Jashari në Prekaz të Skënderajt me rastin e Fitër Bajramit. Aty është pritur nga Murat Jashari, i cili është djali i Rifatit. “Foto ne familjen ku edhe festat kombetare dhe fetare kane kuptimin e plote”, ka shkruar Hoxha nga Drenica.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here