Në Dragash, burri rreh gruan

0

Dhuna në familje ka shkaktuar një tjetër viktimë. Rasti ka ndodhur në qytetin e Dragashit.

Sipas policisë, viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore janë marr me rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here