Në Deҫan një person ka vdekur derisa ishte duke punuar

0

Të shtunën në Deҫan, një person ka ndërruar jetë derisa ishte duke punuar.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Deҫan ka ndërruar jetë një person, derisa ishte duke punuar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës ku viktima ka humbur ndjenjat derisa ishte duke punuar dhe është rrëzuar në rrugë.

I njëjti është dërguar në spitalin rajonal dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë u është liruar familjarëve, ndërkaq vdekja po cilësohet nga ana e policisë si “Hetim i vdekjes”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here