Në cilin rast Sali Berisha kishte veshur antiplumb?

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus, ku ka rrëfyer gjatë për jetën e tij, karrierën politike dhe situatën aktuale të Shqipërisë.

Berisha, gjatë intervistës ka theksuar se politika e Edi Ramës është vetëm fasadë dhe se nuk ka brendi, ndërsa tha se në jetën e tij vetëm njëherë ka veshur antiplumb.

Ai tha se ka veshur antiplumb njëherë në Afganistan, kur ia kërkuan autoritetet e NATO-s.

Lidhur me akuzat e Ramës, i cili i ka thënë “plaku me antiplumb”, Berisha tha se Rama vetë “shkon si fuçi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here