Ndeshje e rëndë komunikacioni në Dollc të Klinës,2 të vdekur

0

Dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë në afërsi të fshatit Dollc te Klines.

Policia gjithashtu njoftoi se njëri prej të lënduarve është ne gjendje të rëndë shëndetësore. RTK do t’ju sjellë hollesi gjate oreve ne vijim per detajet e aksidentit dhe gjendjen shendetesore te lenduareve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here