Mustafa: “Nuk pati rrahje në LDK”

0

Kryetari i LDK-së njëherësh kryeministër i Kosovës, Isa Mustafa, e ka mohuar që në këtë subjekt të ketë pasur rrahje ,es antarëve. Mohimin e tij Mustafa e ka bërë në rrjetin social Facebook.

“Te nderuar anetare te LDK-se
Dua tu siguroj se nuk ka ndodhur asnje perleshje dhe konflikt ne nendegen e Tophanes. Nuk kam marre pjese ne kete takim, sepse me kane informuar se po shtyhet per nje dite tjeter, me qellim te organizimit me te mire. Edhe lajmet qellimkeqia veq sa e forecojne dhe e msovizojne LDK-ne”, ka shkruar Mustafa.

Të martën kishte një raportim nga disa media për rrahje në disa struktura të LDK-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here