Skandal në kishën serbe:murgesha 32 vjeçare ngacmohet seksualisht nga shoqja e saj 72 vjeçare

0

Një skandal i lesbikeve ka tronditur gjithë Serbinë, kur një murgeshë 72 vjeçare i ka kërkuuar murgeshës tjetër që ta lëpijë tek kofshët dhe këmbët e saja.

Një 36 vjeçare me emrin Milanka nga Bijelo Polje tregon rrëfimin e saj tronditës për portalin serb ‘Alo’, ajo pretendon se ishte objekt i sulmit seksual nga një murgeshë 72 vjeçare me emrin Ana në një manastir që ndodhet pranë kufirit me Serbinë dhe Malin e Zi.

Në fjalët e saj murgesha i ka kërkuar që ta lëpijë tek këmbët dhe kofshët e saja, dhe për këtë qëllim ajo kishte marrë një aparat vibrues që ndryshon ngjyrat si dritat e trafikut dhe i kërkoi që t’i prekë trupin me të.

“Nësë të dhëmbin duart me këtë bëju masazh” më kërkoi të fus në prizë aparatin i cili vibronte dhe ndryshonte ngjyrat si semafor, tha Milanka.

“Pasi i bëra masazh ika në dhomën time dhe kam qarë deri në orët e vona” tha mes tjerash Milenka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here