Muhamet Krasniqi e Betim Kabashi nga burgu urojnë shqiptarët për 28 Nëntor

0

Muhamet Krasniqi-Komandant Malisheva, ka përcjellë një urim për gjithë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit-Ditës së Flamurit kombëtar dhe festave të tjera.

“Juve Shqiponjave gjithandej botës kudo qe flisni e frymoni Shqip ju uroj 28 Nentorin dite e bekuar nga Zoti për ne, ditë e Flamurit dite e krenaris, dite e lindjes se heroit kombtar Adem Jasharit dite e liris se Grupit te kumanoves e qe perkon pikrisht me sakrificen kombëtare..!
Gëzuar për shumë mote!
Ju urojm se bashku me Betim Kabashin”, ka shkruar ai urimin të cilit ia ka bashkëngjitur një foto me Kabashin.

Muhamet Krasniqi është i dënuar me burg të përjetshëm, ndërsa Betim Kabashi me 40 vjet burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here