Motrat Istrefi do të sjellin duetin e tyre të parë

0

Kënga “Bon Bon” ishte celësi i artë për Era Istrefin pasi i krijoi shumë mundësi për të vazhduar karrierën e saj jashtë kufinjëve shqiptarë dhe deri tani ja ka dale mbanë më së miri .

Mirëpo fansat e saj kanë kohë që presin bashkpunimin me motrën e saj, Nora Istrefin dhe mesa duket erdhi momenti i shumëpritur.

Era është shprehur nje një intervistë për “Telegraf “se do të sjellë atë qfarë fansat kanë pritur me kohë, një këngë shqip me motrën e saj Norën.

Ajo ka thënë se ky do të jetë projekti i rradhës, por do të ketë edhe shumë bashkpunime tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here