Motorristi nga Rahoveci përplaset për muri dhe vdes

0

Një qytetar nga Rahoveci derisa ishte duke lëvizur me motorin e tij, nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur jashtë rruge. Me këtë rast ky qytetar është përplasur për muri dhe ka marrë lëndime të rënda nga të cilat ka vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here