Morena Taraku “ndreq trupin”

0

Morena Taraku ka vendosur që t’ua shkojë me trup VIP-ave të tjerë.

Ajo nuk ndalet së ushtruari fitnes.

Në fotografitë që ka postuar në rrjetin social Facebook, Taraku shihet duke bërë stërvitje si dhe në fizikun e saj vërehen efektet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here