Morena Taraku e Ledri Vula fotografohen në dimër

0

Këngëtarët Morena Taraku dhe Ledri Vula e shohin dimrin si mundësi të mirë edhe për të realizuar fotografi. Ata kanë publikuar disa fotografi.

 

ledri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here