Moderatorja mbanë premtimin, zhvishet për fitoren e Venezuelës (Video + 16)

0

Një moderatore seksi e sportit nga Venezuela, ka mbajtur premtimin e dhënë pak ditë më parë.

Ajo kishte premtuar se do të zhvishej nëse Venezuela e mund Kolumbinë në Copa America, dhe ky mesazh si duket ka ndikuar tek lojtarët e Venezuelës, që kanë mposhtur 1:0 kombëtaren e Radamel Falcaos.

Premtimi është mbajtur, moderatorja është zhveshur drejtpërdrejt në emision./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here