Modelja shqiptare Florida Sala tregon pasurinë

0

Modelja shqiptare, Florida Sala, ka dashur të ndajë me publikun një moment krejt të veçantë. Shpeshherë e kemi parë me poza të nxehta në rrjetet sociale. Por postimi i fundjavës ka qenë edhe më i nxehtë. Ajo vjen me një tufë parash, të gjitha prerje 500 euroshe, për të cilat do ta kishin zili më shume se për hiret që ajo tregon herë pas here. Dhe kjo “është jeta e vërtetë” e jo fantazi, saktëson modelja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here