Modelja, “mesazh të koduar” vajzave që thonë se shkojnë për të punuar në Dubai

0

Dubai po përheq gjithmonë e më shumë vajza të bukura.

Edhe ato shqiptare, sidomos vajzat e ekranit dhe modelet preferojnë të shkojnë dhe thonë se punojnë në vendin e pasur arab.

Sophie Kasaei ka hedhur hije tek kolegët e saj dhe yjet televizive që janë drejtuar në Dubai gjatë izolimit.

Ylli i Geordie Shore shkroi në Tëitter për të tallur të gjithë të famshmit që kanë udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“Të gjithë që po shkojnë për punë në Dubai, le të më … mua, nuk ka punë atje?”,  – tha ajo ironikisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here