Modelja Emina Çunmulaj ekspozohet shtatzënë

0

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj është ekspozuar shtatzënë. “Kalojn ditet e shtatzanis kaq shpejt qe sot i mushem 30 jave , edhe 10 jave dhe vajza e mamit do jesh ketu … Foto pa fotoshop,pa filter thjesht une me barkun tim dhe vajzen time ? “, ka shkruar ajo në faqen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here