Modelja e Thaçit e mbështetë Kombëtaren e Shqipërisë me fjalët e Isë Boletinit

0

Modelja e përfolur si dhe protagonistja e fotografive transaprente, Suzana Tahiri, e cila kishte punuar si prakikante në Zyrën e ish-kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, e ka cituar një nga heronjtë kombëtarë, Isa Boletinin, para ndeshjes Shqipëri-Armeni. “Unë jam mirë kur është mirë Shqipëria”, është shprehur Suzana me fjalët e Isa Boletinit. “Forca djema Kuq e Zi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here