Modelja e njohur Xhensila Seferi tregon se mund të ishte edhe boksiere

0

Sikur të mos ishte modele Xhensila Seferi mund të ishte boksiere. Këtë mesazh duket se po e përçon ajo vetëm përmes postimit të fotografisë së fundit në rrjetin social Facebook. Ndonëse pa dorëza të boksit aty ajo shihet pranë thesit që shërben për stërvitje dhe duket shumë bukur. Xhensila dihet që ka mbaruar më herët studimet për Shkenca politike, ndërkaq aktualisht vazhdon Juridikun. Ajo jeton në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here