Modelja e njohur Daphne Joy poston “gabimisht” foto nudo

0

E dashura e Jason Derulo, ka publikuar dje në Snapchat një foto nudo, ku eskopoznte gjoksin saj, ndërkohë që zhvishte nga turpi një palë tanga.

Menjëherë pas postimi, bukuroshja e ka fshirë atë, po kjo nuk i ka ndaluar fansat që ta kopzionin dhe ta shpërndanin atë me shpjetësinë e dritës.

Mendohet se foto “selfie” e realizuar pëpara pasqyrës, ku modelja mbulon fytyrën me apart por dallon nga format e saj, ishte destinuar për një të dashurin e saj këngëtarit Jason Derulo, por gabimisht ka përfunduar në rrjet dhe të gjithë ndjekësit e saj në Snapchat kanë mundur të shikojnë hiret e saj, transmeton tvklan.al.

Daphne Joy, njihet gjithashtu si ish-e dashuria e reperit 50 Cent, më të cilin ka dhe një djalë 2 vjeçar.

snapchat

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here