Modelja Adrola Dushi në 10 fotografi

0

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale pa ndërhyrje kirurgjike.

22 vjeçarja nga Rrësheni që jeton në Tiranë, cilësohet si femra më e bukur shqiptare. Adrola Dushi është modele e njohur e cila në vitin 2012 e përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe Albania, shkruan lajmi.net.
Përndryshe ajo është e martuar dhe ka një djalë të quajtur Troi i cili është 2 vjeç.
Adrola njihet për bukurinë e saj të padiskutueshme natyrale pa asnjë intervenim.

 

357

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here