Modeli dhe aktori shqiptar Rolando Lekaj përkrah yjeve të aktrimit botëror

0

Modeli dhe aktori shqiptar, Rolando Lekaj, gjatë qëndrimit në Francë është gjetur në mesin e aktorëve më të njohur botëror. Faqja Topmodelfashion Albania ka postuar një set fotografish ku Lekaj shihet përkrah yjeve botërorë. “Rolando Likaj, live from red carpet in Cannes movie festival 68, France. Modeli dhe Aktori shqiptar Rolando Lekaj ne mesin e aktoreve me te njohur boteror….”, ka shkruar kjo faqe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here