Mobilizohen në protesta kundër Jabllanoviqit Gjilani,Suhareka,Kamenica!

0


Në komunat Suharekë, Kamenicë dhe Gjilan, sot është paralajmëruar se do të mbahen protesta për të kërkuar shkarkimin e Ministrit Jabllaniviq. Protesta janë mbajtur dje edhe në Deçan e Malishevë ndërsa nesër e shtunë është paralajmërua protesta e madhe për të kërkuar shkarkimin e ministrit Jabllanoviq i cili ditë me parë i quajti nënat gjakovare egërsira.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here