Mitrovicë:E mbytë këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes

0

Në fshatin Stanovc të Mitrovicës në një aksident trafiku, njëveturë e ka mbytur një këmbësor. Personi i dyshuar me veturën e tij ka ikur nga vendi i ngjarjes ndërsa këmbësori ka mbetur i vdekur në vendin e ngjarjes. Trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se i dyshuar ende gjendet në arrati, ndërsa njësitet policore janë duke kryer hetime intensive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here