Mitrovicë: Godet këmbësoren dhe ikë nga vendi i ngjarjes

0

Një qytetar derisa ishte duke lëvizur me veturë në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrocvicë, duke mos e përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës e ka goditur një femër e cila po kalonte më këmbë kësaj rruge dje rreth orës 01:42. Shoferi ka ikur nga vendi i ngjarjes. Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lendie trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Mitrovicës. Njesitë relevante policore po hetojnë rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here