Mitrovicë: Dy serb plagosen nga dy të panjohur

0

 

Policia e Kosovës ka raportuar sot se mbrëmë dy persona të panjohur sipas policisë “për arsye të panjohura” kanë shtënë me armë zjarri në drejtin të dy qytetarëve serb në Mitrovicë. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spitalin e Mitrovicës veriore për tretman mjekësor. Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe ka konfiskuar dy gëzhoja të kalibrit të vogël.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here