Missit që pozoi nudo ia hoqën kurorën

0

Në showbizin botëror është bërë e modës, nëse do të kesh sukses duhet me patjetër të zhvishesh dhe shfaqesh nudo nëpër kopertina revistash apo në rrjetet sociale. Krejt e kundërta ka ndodhur më Miss Zimbabwe 2015.

Pas kurorëzimit si më e bukura e këtij vendi, organizatorët i kanë marrë kurorën dhe hequr gjithë të drejtat e përfaqësimit si Miss pasi ajo u shfaq nudo në rrjetet sociale.

Organizatorët e spaktaklit të bukurisë kanë deklaruar se nuk mund të lejojnë që të nëpërkëmbët titulli i më të bukurës së Zimbabweve më një fëmër të pavlërë që del lakuriq.

Në këtë vend një  tjetër miss ka humbur titullin pasi dolën foto nudo pas kurorëzimit.

kl

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here