Miss Bum Bum, e çmendur pas Messit

0

Totalisht e zhveshur dhe me trupin e pikturuar më “uniformën” e ekipit të Barcelonës dhe fanellën e Messi – t. Kjo është mënyra më të cilën Miss Bum Bum, Suzy Cortez, ka vendosur të mbështesë ekipin e saj të zemrës dhe superyllin argjentinas, Lionel Messi.

bumi 2 bumi 3 bumi 1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here