Mish pa letra

0

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se një ditë më parë në fshatin Bishtazhin të Gjakovës gjatë kontrollit në veturën e një qytetari shqiptar ka gjetur rreth 561 kilogram mish pa dokumente përkatëse. Sipas njoftimit malli është sekuestruar nga Inspektorët e Komunës së Gjakovës, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here