Ministri Memli Krasniqi bën 36 vjet

0

Ministri i Bujqësisë në Qeverinë e Kosovës, Memli Krasniqi, i ka mbushur 36 vjet. Atë e ka uruar babai i tij, analisti Milazim Krasniqi, i cili e ka postuar edhe një fotografi me bashkëshorten e tij, pra nënën e ministrit Krasniqi, si dhe me vetë atë.

“Biri ynë, Memli, sot e ka ditëlindjen. 36 vjet gëzim e krenari në familjen tonë. Urime, babush! Paç shëndet, suksese e mbaresi gjithe jetën!|, ka shkruar Krasniqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here