Ministri beqar i LDK-së në shoqëri të një vajze të bukur

0

Besian Mustafa, është Ministër në detyrë i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Ministri i LDK-së,  është parë këto ditë në shoqërinë e një vajze, për të cilën nuk dihet se çfarë raporte ka.

37-vjeçari është parë në shoqërinë e Erolida Januzaj nga Istogu, e cila punon tash e disa vite në Ministrinë e Kulturës, e cila shpesh është parë në shoqëri me ministrin, transmeton Magazina.al

Më poshtë mund të shihni foto:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here