Ministri Agani ua dha ndihmën e parë të lënduarve në aksident

0
Kryetari i Partisë së Drejtësisë (PD), aktualisht ministër i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MPMH), Ferid Agani, sot në magjistralen Prishtinë – Pejë, në një aksident që kishte ndodhur, është ndalur për t’ua dhënë ndihmën e parë qytetarëve, të cilit kishin pësuar nga ky aksident, transmeton Epoka e re.
“Gjithmonë pranë nevojtarëve! Kryetari prof. dr. Ferid Agani gjatë dhënies së ndihmës disa qytetarëve në aksidentin e ndodhur në magjistralen Prishtinë – Pejë”, ka shkruar administratori i profilit të Aganit në “Facebook”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here