Mimoza arrin në Aeroportin e Prishtinës për të votuar “pro” demarkacionit

0

Mimoza Kusari- Lila, sot do të jetë prezente dhe do të votojë “pro” demarkacionit. Ajo ka pasur një udhëtim sot, dhe ka bërë me dije se është kthyer,  që të jetë prezente nê mbledhjen e Kuvendit ku do të votohet demarkacioni.

Ky është postimi i saj:

“Vota për lëvizjen e lirë ka ateruar në Kosovë. Unë lëviz e lirë dhe njejtë duhet të lëvizin të gjithë Kosovarët. 

Vota ime është “PËR” Demarkacionin dhe unë jam kthyer në Prishtinë për ta votuar”./PortaliOnline

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here