Millaku: AAK-ja në Prizren, po luan rolin e Anton Çettës

0

Kuvendarja e VV-së në Prizren, Drita Millaku thotë se AAK-ja në këtë qytet, deri më tash ka luajtur rolin e Anton Çettës.

“AAK në Prizren ka luajtur rolin e Anton Çettës, herë me LDK-në e herë me PDK-në”, ka thënë Millaku në TVPZ.

Sipas saj, AAK-ja, në qeverisjen me PDK-në, nuk ka treguar asnjë rezultat për të mirën e qytetarëve dhe qytetit.

“Asnjë sukses nuk e kemi parë që AAK-ja ka bërë në drejtoritë që udhëheq”.

“AAK-ja është rebeluar vetëm atëherë kur kanë dashur të përfitojnë vende të punës”./PrizrenPress.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here