Milioneria me gjoksin bombastik

0

Ndryshe nga të tjerët, Chloe Mafia ka kaluar fundjavën duke u marrë me ndërhyrjet e saj kirurgjikale

Milioneria, e cila po bën namin në Instagram, shpërndau një foto të sajën duke i surprizuar fansat falë formave bombastike të saj.

Ajo që bie në sy tek fotoja është gjoksi bombastik i bukuroshes ku pothuajse zënë tërë foton me brunen që mban njërën dorë tek beli dhe tjetrën tek celulari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here