Miliarderi që ka një jetë të shthurur dhe mburret me të

0

Një jetë prej “playboy” bën miliarderi Tony Toutouni dhe këtë nuk ka turp ta shpalosë në Instagramin e tij, ku e ndjekin 1,8 milionë persona.

I bërë i famshëm për jetën lukzose dhe shpenzimet e çmendura, Tony është kthyer edhe në kryefjalën e mediave, teksa një intervistë për “Daily Star”, ka rrëfyer jetesën e tij.

“Kam pasur 9 femra në shtratin tim. Ka pasur raste edhe 5, 4, 3… varet. S’kam bërë kurrë seks me një femër të vetme”, është shprehur miliarderi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here