Messi pas nënshkrimit me PSG: Filloj një fazë e re në jetën time, e bëj me gjithë dëshirë që të mësoj çdo ditë

0

Lionel Messi sot u prezantua edhe zyrtarisht si futbollist i Paris Saint-Germain.

Ai ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një tjetër.

Ai tani ka reaguar edhe në rrjetet e tij sociale, duke thënë se po fillon një fazë të re dhe do të punojë për të përmbushur objektivat e klubit.

“Filloj një fazë të re në jetën time dhe e bëj me gjithë motivimin dhe dëshirën për të vazhduar të mësoj çdo ditë. Do të punojmë për të përmbushur objektivat e PSG” – shkroi Messi

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here