Merr veturën me qira dhe nuk e kthen me afat, arrestohet

0

Dje në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë është arrestuar një qytetar i cili kishte marrë  me qira veturën me targa vendore dhe nuk e kishte kthyer në afatin e caktuar. Pas intervistimit  i dyshuari me vendim të prokurorit, është  dërguar  në  mbajtje. Policia e trajton rastin si “keqpërdorim të besimit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here