Mediat serbe: “Vetëm Andora dhe Gjibraltari kanë më pak pikë se Serbia”

0

Pas turit të fundit të ndeshjeve kualifikuese për Evropianin 2016, në Beograd mediat ironizojnë me kombëtaren e tyre, kur shprehen se vetëm Andora dhe Gjibraltari kanë më pak pikë se Serbia. Ndërsa përsa i përket renditjes së grupit, Serbinë e shohin jashtë garës së kualifikuesëve pas humbjes në Portugali, pasi Shqipëria është e paarritshme me 7 pikët e grumbulluara, teksa për Portugalinë dhe Danimarkën nuk bëhet fjalë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here