Mediat serbe nisin fushatë kundër Hillary Clinton-it

0
Mediat serbe kanë filluar fushatën kundër zgjedhjes së Hillary Clinton-it për presidente të SHBA-ve.
Gazetat kryesore serbe “Kurir” e “Blic”, kanë vendosur banerë në pjesët kryesore të faqeve të tyre, me fotografinë e kandidates demokrate për kryetare të SHBA dhe sloganin “Stop Hillary”.
Hillary Clinton ka shpallur mbrëmë zyrtarisht kandidaturën për kryetare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here