Mediat serbe: Mjeshtri nga Kosova parabolon portierin

0

Mediat kanë raportuar për performansën e sotme të futbollistit me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri. Madje, siç transmeton Portalb, shkruajnë se Xherdan Shaqiri është nga Kosova, dhe atë e vënë edhe në titujt e shkrimeve.

Pas dygolëshit të shënuar pak më parë, ‘supersport.rs’, ka vënë këtë titull. “”Mjeshtri nga Kosova parabolon nga 16 metra Tim Howardin”.

Xherdani realizoi dy gola në pjesën e parë ndaj Evertonit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here