Mediat kroate:lajmi për burgosjen e Arkanit ishte gënjeshtër

0

Ndonëse disa portale fitimit prurës në Kroaci kanë shpërndarë një lajm se është burgosur Arkani, po del të jetë krejtësisht i pavërtetë.

Portali “jutarnji.hr” thotë se vërteta e kësaj fotografie është e një njeriu i cili ishte futur nën kamionin e trafikut që kishte marrë makinën e tij , më pas ishte lajmëruar policia e qytetit Pul , dhe ishte burgosur për arsye se ishe sjellë jo njerëzisht me punonjësit e kamionit trafikor .

Dëshmia e kësaj është publikuar nga ky portal kroat, transmeton zeri.info.

Image
Personi i arrestuar nuk ishte Arkani (FOTO)

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here