Meda ndanë fotot e djalit të tij Aldionit me adhuruesit (foto)

0

Këngëtari i mirënjohur Meda ka vendosur që me adhuruesit e tij të ndajë një foto të djalit të tij Aldionit.”Seti fotografik është realizuar këtë vit dhe vendosa ta ndajë me ju”-thotë Meda në postimin e tij shoqëruar me foton e Aldionit në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i Medës dhe fotoja e Aldionit:

“Pershendetje Miq, ju prezantoj me djalin tim Aldionin. Ky set fotografik eshte realizuar kete vit dhe vendosa ta ndaj me ju. Faleminderit qe me ndiqni!”

11350622_813286288779337_4471831520600340323_n

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here