Me gjakovarin që deshi ta rrahë gruan po merret Policia

0

Nëjë grua në Gjakovë ka qenë në objektiv të dhunës së burrit, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Ankuesja K/Shqiptare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari K/Shqiptar i cili ka tentuar ta godasë, por është parandaluar falë ndërhyrjes së familjarëve. I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here