Mazrekaj e hodhi si pa kokë serbin midis Serbisë

0

Boksieri nga Kosova, Petrit Mazrekaj, që bokson për Austrinë, ka bërë paraqitje të shkëlqyeshme dhe në midis Novi Knezhevacit të Serbisë, e ka hedhur si pa kokë serbin, Mihajlo Fincur. Mazrekaj shënoi fitore qysh në rundin e parë, duke i dhënë një goditje fatale serbit dhe lënë pa frymë edhe shikuesit serb që ishin të pranishëm. “A ka më mirë si në vend tëndin më të rreh”, shkruan Mazrekaj në Facebookun e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here